نو سازی

یک نوسازی کامل در وبلاگ ایجاد شد ؛ قطعاً دوستان قدیمی خوب متوجه این تغییر خواهند شد .

دلیل خاصی نداشت ؛ شاید یک نواختی !

/ 5 نظر / 14 بازدید
رضا

سلام . اميد جان مبارک باشه . به سلامتی . مگه می شه که متوجه تغيير نشيم ؟ واقعا خوبه که نميخوای يکنواخت باشی . موفق باشی .

s_l

tanha hengami moajezeye zendegi ra berasti dark mikonim kedar har lahze va makani kelazem ast bogzarim taagheer rokh dahad

shadi

salam. taghieeer kheili khobe man ke asheghe sham. makhsosan va albate tanha dar soratike sazande bashe. kareton ali mishe . motmaenam , montazeram& moshtagh.

مریم

سلام بر شما می خواستم تفاوت بین کسانی که عقب ماندگی ذهنی شدید دارند را با کسی که دارای سندرم دان از نوع موزائیسم است را بدانم . اینکه کسانی که با سندرم دان موزائیسم به دنیا می آیند می توانند مانند کودکان دیگر زندگی عادی داشته باشند یا نه .

مسعود

سلام . می خواستم کتابی راجع به تکامل موجودات بهم معرفی کنید . یه سوالم از خودتون داشتم می خواستم بدونم که توانایی زنبور عسل در تشخیص اشعه فرابنفش یا امواج پراکنی خفاش و دریافت آن که خیلی هم پیچیدست به وسیله تکامل در طول زمان به دست اومده و جاندار خودشو با محیط وفق داده اینجوری شده یا از اول این توانایی در خفاش و زنبور عسل وجود داشته یا در طول زمان به دست آورده ؟